PRACA NIEMCY Cieśla / zbrojarz

Kontakt:
Kinga Berker
Tel: 888917785, kz@berkerdominis.com
Lokalizacja:
Wrocław
Firma:
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
Rekrutacja do:
2024-10-16 00:00:00
Stanowisko pracy:
Cieśla / zbrojarz
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za godzinę

Niemiecka rodzinna firma założona w 1950 roku działająca w sektorze budownictwa zatrudni pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Cieśla szalunkowy / zbrojarz

Szukamy pracowników albo całej brygady cieśli (do 10 osób)

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Zadania:

  • Montaż i produkcja szalunków oraz rusztować wsporczych (sufity, ściany),
  • Układanie płytek sufitowych,
  • Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych,
  • Montaż prefabrykowanych schodów, balkonów, podpór.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe,
  • Dokładność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach,
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Stawkę godzinową od 22,50€,
  • Możliwe nadgodziny oraz praca na akord,
  • Transport do pracy firmowym busem.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Cieśla szalunkowy-Hamburg” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471