Operator wiertnicy - Węgry

Kontakt:
Kinga Berker
Tel: 888917785, kz@berkerdominis.com
Lokalizacja:
Wrocław
Firma:
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
Rekrutacja do:
2024-10-08 00:00:00
Stanowisko pracy:
Operator wiertnicy
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wynagrodzenie do:
15000 zł
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Stabilna firma z ponad 60-letnim doświadczeniem w robotach ziemnych poszukuje pracownika na stanowisko:

Stanowisko: Operator wiertnicy

Wynagrodzenie miesięczne: 2.600-3.400€ NETTO

Miejsce pracy: 7030 Paks, Węgry

Zadania:

  • Obsługa dużych wiertnic/ urządzeń do palowania,
  • Pomoc w naprawie i konserwacji urządzeń.

Wymagania:

  • Doświadczenie na wiertnicach obrotowych BAUER BG 45 lub podobnych urządzeniach do palowania (RTG RG25),
  • Uprawnienia wiertnicze,
  • Chęć i umiejętność pracy zespole,
  • Brak wpisów w policyjnym zaświadczeniu o niekaralności,
  • Podstawowa znajomość języka anielskiego lub niemieckiego,
  • Doświadczenie w zakresie metod mieszania gruntu, pali wierconych lub mikropali będzie dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

  • Opłacone zakwaterowanie (własna sypialnia),
  • Pokrycie kosztów zjazdów do Polski co 4 tygodnie (dowolny środek transportu),
  • 4 tygodnie pracy- 2 tygodnie w domu,
  • Prace w stabilniej, ciągle rozwijającej się firmie,
  • Możliwość stałego zatrudnienia w firmie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OPERATOR WIERTNICY WĘGRY” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471