Nauczyciel wychowawca

Kontakt:
Centrum Rehabilitacji Dziecięcej sp. z o.o.
praca@pomagaj.org.pl
Lokalizacja:
Wolica
Firma:
Stanowisko pracy:
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy „Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne TĘCZA” poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisko nauczyciela wychowawcy w grupie edukacyjno-terapeutycznej lub rewalidacyjno-wychowawczej.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych i terapeutycznych z dziećmi
    i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym lub głębokim.
  • Opracowywanie indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych oraz rewalidacyjnych, dostosowanych do potrzeb i możliwości podopiecznych.
  • Wspieranie rozwoju emocjonalnego, społecznego i poznawczego dzieci poprzez dostosowane metody i techniki pracy.
  • Współpracę z zespołem specjalistów, w tym psychologów, logopedów, fizjoterapeutów oraz rodzicami/opiekunami dzieci.

Wymagania:

  • Kwalifikacje z zakresu oligofrenopedagogiki.
  • Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną.
  • Kreatywność, cierpliwość oraz empatia.
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz wynagrodzenia.
  • Pakiety socjalne: kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, dopłatę do wypoczynku oraz dodatkowe świadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) dołączeniem do naszego zespołu i masz odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@pomagaj.org.pl

Aplikacje wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000)” prosimy przesłać na adres: praca@pomagaj.org.pl podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska pracy.