Specjalista ds. księgowości

Kontakt:
Sun Garden Polska
Tel: 632898913, rekrutacja@sun-garden.pl
Lokalizacja:
Malanów
Firma:
SUN GARDEN POLSKA
Rekrutacja do:
2024-08-31 00:00:00
Stanowisko pracy:
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma SUN GARDEN POLSKA  zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Księgowości
Miejsce pracy: Malanów

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz i raportów księgowych
  • Weryfikacja poprawności dokumentów finansowo-księgowych
  • Księgowanie faktur, rozliczanie kont rozrachunkowych, ustalanie prawidłowych sald na kontach kontrahentów
  • Wystawianie faktur sprzedażowych, korekt w programie SAP
  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienia poprawności alokowania kosztów i przychodów na kontach oraz pozyskiwania dokumentów
  • Dbanie o terminowość i poprawność realizowanych działań
  • Analiza stanu należności i zobowiązań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w Księgowości
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość)
  • Praktyczna znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych
  • Dobra znajomość programu SAP
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność, komunikatywność i umiejętność organizowania pracy własnej
  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Bardzo dobre warunki pracy przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju oraz szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@sun-garden.pl. W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na które kandydat aplikuje.
Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym czasie mogę cofnąć zgodę, kontaktując się z firmą Sun Garden Polska pod adresem: rekrutacja@sun-garden.pl