Praca przy produkcji plastikowych elementów-Kalisz

Kontakt:
Outworking S.A.
Tel: 730 919 003, marta.pawlak@outworking.pl
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
Rekrutacja do:
2024-07-31 00:00:00
Stanowisko pracy:
PRACOWNIK OKOŁOPRODUKCYJNY
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

PRACOWNIK PRODUKCJI- KALISZ
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertami pracy, to mamy dla Ciebie coś w sam raz!
OFERUJEMY
-możliwość stałego stabilnego zatrudnienia
-pracę w systemie trzyzmianowym (6.00-14.00,14.00-22.00,22.00)
-pracę od poniedziałku do piątku
-wysokie premie
-umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
-pracę w dynamicznym zespole
-możliwość poznania i rozwijania nowych umiejętności
OBOWIĄZKI I WYMAGANIA
-wykonywanie prostych prac na linii produkcyjnej.
-składanie i kompletowanie wyrobów z tworzyw sztucznych.
-kompletacja poszczególnych elementów według modelu.
Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij swoje CV na adres mailowy:
☎️ 730 919 003 📧 marta.pawlak@outworking.pl
☎️ 532 339 158
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ
kraz 8102]