Kierownik działu utrzymania ruchu

Kontakt:
Sun Garden Polska
Tel: 632898913, rekrutacja@sun-garden.pl
Lokalizacja:
Malanów
Firma:
SUN GARDEN POLSKA
Rekrutacja do:
2024-07-11 09:09:52
Stanowisko pracy:
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma SUN GARDEN POLSKA  zatrudni osobę na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu utrzymania ruchu
  • Planowanie i realizacja przeglądów oraz napraw w celu zapewnienia sprawności technicznej parku maszynowego
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dla urządzeń nad którymi prowadzony jest nadzór
  • Nadzorowanie podwykonawców kooperantów, prowadzenie dokumentacji przeprowadzanych remontów i inwestycji
  • Proponowanie oraz wprowadzanie modernizacji oraz optymalizacji w parku maszynowym
  • Koordynowanie nowych inwestycji i prowadzenie dokumentacji w zakresie realizowanych projektów
  • Zapewnienie wymaganych przepisami badań i dopuszczeń do eksploatacji dla podległych linii technologicznych
  • Zarządzanie i rozliczanie podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe/średnie techniczne: elektromechanik, elektryk, energetyk, automatyk, mechatronik lub pokrewne
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania lub nadzoru w utrzymaniu ruchu
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Ms Office
  • Zdolności organizacyjne oraz komunikatywność
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, dokładność i precyzja
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Bardzo dobre warunki pracy przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju oraz szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@sun-garden.pl. W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na które kandydat aplikuje.
Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym czasie mogę cofnąć zgodę, kontaktując się z firmą Sun Garden Polska pod adresem: rekrutacja@sun-garden.pl