Operator maszyn CNC do oddziału Stolarni w Psarach

Kontakt:
Sun Garden Polska
Tel: 632898913,632898916, 632898919, rekrutacja@sun-garden.pl
Lokalizacja:
Psary, woj. wielkopolskie
Firma:
Stanowisko pracy:
Serwisant
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma SUN GARDEN Polska zatrudni pracownika na stanowisko:

Operator maszyn CNC
Miejsce pracy: Psary

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn CNC z zakresu produkcji elementów stelaży do łóżek, sof z drewna i płyt drewnopochodnych
- obsługa codzienna maszyn CNC w zakresie dokumentacji technicznej
- pisanie programów obróbczych dla maszyn CNC
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe (elektryk, mechanik, mechatronik)
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- obsługa urządzeń pomiarowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@sun-garden.pl
W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na które kandydat aplikuje.