Sortowanie i pakowanie ziół

Kontakt:
Job Service Kalisz
Tel: +48 627570359, info@szukasz-pracy.pl
Stanowisko pracy:
Wymiar zatrudnienia:
Sezonowo
Rodzaj zatrudnienia:
Inne
Sposób naliczania:
Za godzinę

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy przy sortowaniu i pakowaniu ziół. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Interesuje Cię stabilna praca za granicą? Chcesz doszlifować język obcy i rozwijać się zawodowo? Sprawdź szczegóły oferty i wyjedź z nam do pracy!

Zakres obowiązków:

  • Firma zajmuje się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą niestandardowych mieszanek kilku ziół do aromatyzowania żywności. Mieszanki te zapewniają lepszą strukturę, teksturę, wiązanie, powłokę, wydajność, poprawę trwałości, smaku i koloru.
  • Początkowe zadania to ważenie produktów, przygotowywanie zleceń produkcyjnych (paczki od 1 kg do 20 kg), pakowanie i/lub przepakowywanie produktów, utrzymanie w czystości maszyn (mikser, maszyna pakująca, wózek widłowy itp.).
  • Możliwość podwyżki i zwiększenia zakresu obowiązków o przygotowywanie mieszanek produktów, kontrola jakości wyrobów (surowców i wyrobów gotowych) we współpracy z działem jakości, monitorowanie opakowań, folii i innych materiałów potrzebnych do produkcji, transport produktów EPT lub Heftruck (agencja umożliwia certyfikat).

Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjność do pracy za granicą na dłuższy okres czasu (od 6-12 m-cy i dłużej)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prostą komunikację
  • posiadania czynnego prawa jazdy kat. B (ze względu na dojazd do pracy samochodem służbowym)
  • umiejętności współpracy z innymi pracownikami
  • dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
  • przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny oraz dla kierowcy samochodu służbowego
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym