Magazynier

Kontakt:
Dr. Marcus International Sp.z o.o.
Tel: 62 7600700, drmarcus@dr-marcus.com
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
Stanowisko pracy:
Magazynier
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma Dr.Marcus International Sp.zo.o. specjalizująca się w produkcji odświeżaczy samochodowych poszukuje: Magazyniera

Zadania na stanowisku:

·                    przyjmowanie, pakowanie i wydawanie towaru

·                    rozmieszczanie towarów w magazynie

·                    kompletowanie zamówień

·                    przygotowywanie wysyłek wyrobów gotowych

·                    drobne prace magazynowe

·                    obsługa wózków paletowych

Nasze wymagania:

·                    gotowość do pracy w systemie zmianowym

·                    umiejętność pracy w zespole

·                    zaangażowanie, sumienność i chęć do pracy

·                    doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane

·                    uprawnienia UDT kat. III WJO. Kat IWJO mile widziane

Oferujemy:

·                    możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

·                    pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

·                    stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·                    wsparcie we wdrażaniu się w obowiązki