Cieśla szalunkowy (prefabrykaty) - Belgia

Kontakt:
Julia Regess
Tel: 513491308, kornel.owsiejewicz@regess.eu
Lokalizacja:
Belgia
Firma:
Regess Sp. z o. o.
Rekrutacja do:
2025-04-24 00:00:00
Stanowisko pracy:
Cieśla szalunkowy
Rodzaj zatrudnienia:
Samozatrudnienie
Sposób naliczania:
Inne

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Cieśla szalunkowy (prefabrykaty).
Miejsce pracy: Sint-Truiden, Belgia.

Zakres obowiązków:

  • Kładzenie szalunków i montaż szalunków systemowych,
  • Umieszczanie prefabrykatów i betonowanie,
  • Praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na danym stanowisku,
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Regularne opłaty faktur,
  • Bonusy za polecenie fachowca,
  • Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,
  • Kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV kornel.owsiejewicz@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308 .