Referent ds. księgowości

Kontakt:
max plus
biuro@maxplus.kalisz.pl
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
Max Plus
Rekrutacja do:
2024-02-29 00:00:00
Stanowisko pracy:
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kreatywnej osoby z zamiłowaniem do rachunkowości, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku referent ds. księgowości.

Zakres obowiązków:

1. Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego (pełnej księgowości)

2. Księgowanie dokumentów i ich weryfikacja zgodnie z obowiązującymi przepisami.

3. Sporządzanie wszelkich niezbędnych deklaracji podatkowych, JPK

4. Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego.

5. Współpraca z organami i instytucjami zewnętrznymi, m.in. US,

Czego oczekujemy:

1. znajomość programów INSERT

2. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

3. umiejętność pracy w zespole

4. rzetelność, sumienność, komunikatywność, operatywność i terminowość

6. mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy:

1. elastyczne godziny pracy

2. możliwość rozwoju

3. pracę w miłym zespole

4. wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

Miejsce pracy: Kalisz

Aplikacje prosimy wysyłać na adres biuro@maxplus.kalisz.pl