Kierownik - pakowanie / konfekcja mięsa

Kontakt:
McKeen-Beef CP
Tel: 627635577, praca@mckeen-beef.eu
Lokalizacja:
Lisków
Firma:
McKeen-Beef CP Sp. z o.o.
Rekrutacja do:
2023-08-23 15:36:53
Stanowisko pracy:
Kierownik zmiany - konfekcja mięsa
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma McKeen-Beef CP z Liskowa zatrudni kierownika zmiany - pakowanie / konfekcja mięsa.

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowością procesu produkcyjnego, w tym nad ciągłością produkcji i realizacją planów produkcyjnych,
  • Planowanie i efektywna organizacja pracy podległych pracowników na zmianie,
  • Kontrola procesów produkcyjnych oraz ciągła praca nad poprawą wyników produkcyjnych,
  • Aktywne rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • Optymalizowanie stanowisk pracy pod kątem ergonomii i bezpieczeństwa pracy,
  • Egzekwowanie przestrzegania systemów jakościowych, procedur, standardów oraz BHP,
  • Tworzenie raportów i analiz,
  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu, Magazynem, Zespołem Planowania oraz innymi.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
  • Komunikatywność i umiejętność sprawnego podejmowania decyzji
  • Zorientowanie na cel i osiąganie założonych rezultatów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i bycia odpowiedzialnym za wynik
  • Rozwój i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na podany adres mailowy.