Elektryk, firmy podwykonawcze - Belgia

Kontakt:
Julia Regess
Tel: 513491308, kornel.owsiejewicz@regess.eu
Lokalizacja:
Belgia
Firma:
Regess Sp. z o. o.
Rekrutacja do:
2023-09-30 00:00:00
Stanowisko pracy:
Elektryk
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Samozatrudnienie
Sposób naliczania:
Za godzinę

Poszukujemy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Elektryka.

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie i montaż pełnej instalacji elektrycznej (układanie kabli, montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia) na obiektach przemysłowych i mieszkalnych,
  • okablowywanie szaf na podstawie rysunku technicznego,
  • montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów połączeń,
  • wykonywanie prac instalatorskich i przyłączeniowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako elektryk,
  • dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,
  • umiejętność czytania schematów,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • regularne opłaty faktur,
  • bonusy za polecenie fachowca,
  • możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,
  • pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV kornel.owsiejewicz@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308 .