Specjalista ds. sprzedaży - PAULA Kalisz

Kontakt:
Crispy Natural
Tel: 62/765 49 25, rekrutacja@crispynatural.pl
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
Stanowisko pracy:
Specjalista ds. sprzedaży
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i łatwo nawiązujesz kontakty? Potrafisz konsekwentnie dążyć do celu i realizować założone plany? W takim razie ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: KALISZ

CO OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Ubezpieczenie grupowe, medyczne

- Atrakcyjny pakiet benefitów, min. karta Multisport, bony świąteczne, dofinansowanie do urlopu

- Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie profesjonalnego prowadzenia projektów

- Dostęp do nowoczesnych, zaawansowanych narzędzi pracy

- Uczestnictwo w innowacyjnych projektach

- Inwestujemy w twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji

- Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Pracę w młodym, ambitnym zespole, z pozytywną energią

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z powierzonymi kontrahentami

- Nadzór nad wprowadzeniem nowych produktów do oferty

- Negocjowanie warunków sprzedażowych, umów o współpracy

- Bieżące monitorowanie wyników sprzedażowych

- Przygotowywanie ofert handlowych, cenników, katalogów

- Czynny udział w imprezach targowych w kraju jak i za granicą

OD KANDYDATÓW OCZEKUJMY:

- Biegłej znajomości języka angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych)

- Doświadczenia w pozyskiwaniu i rozwoju współpracy z kluczowymi klientami

- Przygotowywania profesjonalnych prezentacji i swobody w ich przeprowadzaniu

- Umiejętności budowania pozytywnych relacji biznesowych oraz optymistycznego podejścia do świata i ludzi

- Pasji, kreatywnego myślenia oraz chęci do pracy i rozwoju

- Doświadczenia w sprzedaży i pracy administracyjnej oraz umiejętności prowadzenia projektów

- Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

- Wymagana książeczka sanepidowska

BRZMI CIEKAWIE? CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ

więcej o nas na CRISPYNATURAL.PL

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z nazwą stanowiska w temacie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby dalszych rekrutacji prowadzonych przez  Crispy Natural Sp. z o.o. Sp. k. Brak klauzuli zgody pozostaje bez wpływu na udział w procesie rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest Crispy Natural Sp z o.o. Sp.k. z siedzibą w Kaliszu przy ul. Łódzkiej 145A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe są wykorzystywane w celu prowadzenia przez Administratora procesu rekrutacji, na podstawie zgody lub uzasadnionego interesu Administratora. Dane osobowe na potrzeby dalszych rekrutacji przechowywane będą przez okres 1 roku od daty otrzymania dokumentów aplikacyjnych. Przysługuje Pani/Panu prawo wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany, sprostowania, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania dokonywanego przez Administratora. Przysługuje Pani /Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na stronie www.crispynatural.pl/dane-osobowe/.