Kontroler jakości

Kontakt:
Brandbull
Tel: 668446438, m.jakubczak@brandbull.pl
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
Brandbull
Stanowisko pracy:
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Obowiązki:

  • realizacja polityki jakości i celów jakościowych Spółki
  • dokonywanie kontroli międzyoperacyjnej i kontroli gotowego wyrobu
  • udział w przeglądach systemu jakości
  • udział w opracowywaniu procedur i Księgi Jakości oraz wdrażanie systemu jakości zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001:2008
  • bieżące raportowanie
  • ścisła współpraca ze wszystkimi Działami

Od kandydata oczekujemy:

  • obsługa komputera w tym pakiet programów Ms Office, Excel na poziomie podstawowym,
  • wykształcenia min średniego ( mile widziani studenci studiów zaocznych)
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, asertywność
  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków

Proponujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstaw oraz systemu premiowego
  • Bezpłatną opiekę zdrowotną w ramach ubezpieczenia medycznego PZU
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego w PZU
  • Pracowniczy Program Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Pracę w niewielkim, ale fachowym i przyjaznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy
  • Praca od poniedziałku do piątku