Pracownik biurowy - Opiekun klienta na rynku USA.

Kontakt:
Dariusz
Tel: 603155503, darek@saprenovation.eu
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
Sap Renovation Sp. z o.o.
Rekrutacja do:
2024-02-15 08:27:40
Stanowisko pracy:
Pracownik biurowy z językiem niemieckim
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wynagrodzenie od:
4300 zł
Wynagrodzenie do:
6000 zł
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Zajmujemy się renowacją fortepianów i pianin od 1990 roku. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że tu w Kaliszu znajduje się największa tego typu firma na świecie!

Poszukujemy osoby z Kalisza i okolic, która będzie odpowiedzialna za utrzymywanie kontaktu, obsługę klientów współpracujących oraz pozyskiwanie nowych z tego rynku. Praca ma charakter stacjonarny w Kaliszu.

Praca na pełen etat, na umowę o pracę. Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 12:00-20:00.

W początkowym okresie próbnym godziny pracy to 8:00 – 16:00.

Na początek: umowa zlecenie na okres 1-2 miesięcy. Termin podpisania umowy o pracę zależy od Twojego zaangażowania i przyswajania wiedzy dotyczącej naszych usług.

Zapewniamy narzędzia pracy takie jak: laptop i telefon służbowy.

Dołącz do naszego zespołu!

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Nie wymagamy doświadczenia w branży!

Twój zakres obowiązków:

- Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa klienta

- Realizacja celów sprzedażowych

- Doskonalenie wiedzy produktowej

Skontaktuj się z nami, zobacz firmę, porozmawiaj 15 minut, wtedy dowiesz się wszystkiego – co masz do stracenia?

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich CV na nasz główny adres mailowy.

Prosimy w temacie maila wpisać: „Opiekun klienta - USA”.