Ślusarz w dziale Utrzymania ruchu

Kontakt:
Sun Garden Polska
Tel: 632898913, 632898916, 632898919, rekrutacja@sun-garden.pl
Lokalizacja:
Malanów, woj. wielkopolskie
Firma:
Stanowisko pracy:
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma SUN GARDEN POLSKA w Malanowie zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- konserwacja i naprawa maszyn
- szybkie i sprawne usuwanie usterek powstałych na linii produkcyjnej
Wymagania:
- zmysł techniczny,
- zdolności manualne,
- umiejetność pracy w zespole, dyspozycyjność,
- mile widziany kurs spawacza,
- praktyczna umiejetność obróbki metalu
- pracowitość, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność,
- podstawowa wiedza w zakresie naprawy i regulacji maszyn
- gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@sun-garden.pl. W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na które kandydat aplikuje lub bezpośredni kontakt z Działem Kadr.