Elektryk w dziale Utrzymania ruchu

Kontakt:
Sun Garden Polska
Tel: +48632898913, rekrutacja@sun-garden.pl
Lokalizacja:
Malanów, woj. wielkopolskie
Firma:
Stanowisko pracy:
Elektryk
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma SUN GARDEN POLSKA w Malanowie zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- konserwacja i naprawa maszyn oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych
- szybkie i sprawne usuwanie usterek powstałych na linii produkcyjnej
Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w konserwacji maszyn i urządzeń
- Samodzielność, dokładność
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
- Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
- Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki i pneumatyki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@sun-garden.pl. W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na które kandydat aplikuje lub bezpośredni kontakt z Działem Kadr.