Kierownik magazynu

Kontakt:
MIPAMA
michal.szafarz@mipama.pl
Lokalizacja:
Opatówek
Firma:
Mipama
Stanowisko pracy:
kierownik magazynu
Wymiar zatrudnienia:
Pełen etat
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma spożywcza z 30letnim doświadczeniem na rynku poszukuje kierownika magazynu, w siedzibie firmy w Opatówku

Opis stanowiska pracy:

-Zapewnienie ciągłej i prawidłowej pracy magazynu, nadzór nad przepływem towarów, wysyłkami towaru do klientów

-Planowanie, realizację, rozwój i kontrolę procesów logistycznych oraz ich standaryzację -Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących efektowność procesów magazynowych i logistycznych

-Nadzór nad poprawnością i prawidłowym obiegiem dokumentacji m.in.: magazynowej, spedycyjnej, realizacji umów dostaw z klientami, dokumentacji czasu pracy pracowników i dokumentów księgowych

-Kierowanie pracą, motywowanie i rozwój podległych pracowników

-Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ppoż.

-Współpraca z podwykonawcami, firmami transportowymi

-Efektywna współpraca z innymi działami w firmie Nasze wymagania:

-Doświadczenie i praktyka w pracy na podobnym stanowisku

-Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi w praktyce -

-osobowość lidera

- Praktyczna wiedza w zakresie przepisów BHP

- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

-Zdolność realistycznej oceny sytuacji

-Dynamizm w działaniu

-Znakomite umiejętności komunikacyjne

To oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej blisko 30-letni staż na rynku

-Zatrudnienie na umowę o pracę

-Dużą autonomię działania

-Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji /rynkowe+/ CV prosimy przesyłać na adres mailowy