Na sprzedaż teren -park 2,29ha w Kajewie gm. GOLUCHÓW

Na sprzedaż teren -park 2,29ha w Kajewie gm. GOLUCHÓW
Kontakt:
Biuro Nieruchomości ŻAKO
Tel: 605503841,
Lokalizacja:
Gołuchówe
Obiekt:
Mieszkanie
Rynek:
Wtórny
Powierzchnia:
22900 m2
Cena:
805 000,00 zł
Lokalizacja obiektu:
Gołuchów ,wielkopolskie,

Na sprzedaż teren stanowiący park o pow. 2,29ha w Kajewie gm. GOŁUCHÓW. Nieruchomość niezwykle malowniczo położona 2 km. Od Gołuchowa w pięknym spokojnym miejscu ,była kiedyś rezydencją magnacką ordynacji Książąt CZARTORYSKICH a obecnie stanowi obiekt MUZEUM NARODOWE-PARK. Cena sprzedaży wynosi 805000zł (35zl/m2).
W pobliżu znajduje się pałac w Gołuchowie,Muzeum Leśnictwa,hotele oraz restauracje .Przy zbiorniku wodnym w Gołuchowie,obiekty rekreacyjne.
Teren składa się z trzech działek z dojazdem z drogi gminnej -asfaltowej .Działka posiada media: doprowadzono przyłącze wody i przyłącze energetyczne. Z północnej strony granicę działki stanowi rzeka GISZKA a nad nią dwa mostki .Wjazd do parku przez Aleję Grabową.
Jest to teren posiadający wieloletnią historię od roku 1357.obecnie nieruchomość jest wpisana do rejestru Wojewódzkiego konserwatora Zabytków i tym samym zwolniona od podatku.
Opracowano projekt rewaloryzacji parku .Właściciel uzyskał pozwolenie na budową budynku mieszkalnego i budynku usługowego pod działalność gospodarczą.
Wykonano prace pielęgnacyjne drzewostanu z usunięciem samosiewów.
Teren pięknie zlokalizowany stanowi atrakcyjną ofertę na stworzenie siedliska, hotelu lub restauracji oraz obiektu rekreacyjno- wypoczynkowego oraz innego rezydencyjnego przeznaczenia. Zapraszamy do zapoznania się z powyższą ofertą.
Kontakt dodatkowy : 697610610

Podobne ogłoszenia