Klasycystyczny dwór w Zborowie z połowy XIX wieku wsparty na 4 pokaźny kolumnach o powierzchni użytkowej 2000 mk oraz 9,9 hektarowy park. Wkraczając do wnętrz obecnego dworu, widzimy skrupulatne i pieczołowicie odrestaurowane wnętrza z połowy XIX wieku. Wyjątkowa sztukateria, dobór obrazów, lamp żyrandoli i mebli antyków pozwala na przeniesienie się do historycznych wnętrz z tamtego okresu świetności dworu. Obecny dwór można uznać za luksusową rezydencję, która przystosowana jest do teraźniejszego użytkowania. Do dyspozycji pozostaje sala rekreacyjna w pełni klimatyzowana, sala bilardowa, sala kinowa, siłownia, garaż z 3 odrębnymi wjazdami, garaż do sprzętu ogrodniczego oraz 2 odrębne mieszkania dwupoziomowe z pokaźnymi tarasami, (wykorzystane poddasze oraz pierwsze piętro dworu). W całym obiekcie funkcjonuje ogrzewanie podłogowe oraz do dyspozycji pozostają 3 kominki. Teren całej inwestycji jest otoczony wysokim murem, zapewniając tym samym intymność i bezpieczeństwo. Na całym terenie parku funkcjonuje najnowocześniejszy system monitoringu.
Otaczający 9,9 hektarowy park, to zbiór drzew, wielu pomników przyrody, urokliwie zatopiona altana parkowa, może być wyjątkowym miejscem wytchnienia w otoczeniu pięknych drzew i w towarzystwie śpiewających ptaków. Staw z piękną fontanną w bezpośrednim sąsiedztwie amatorskiego pola golfowego to kolejne miejsce idealne na relaks.
Dwór został wzniesiony przez Włodzimierza Radolińskiego, a następnie poszerzony o południowo-zachodnią przybudówkę i frontowy portyk przez Witolda Garczyńskiego. Historia obiektu jest dość krótka. Po 1945 roku majątek został rozparcelowany i faktycznie rozszabrowany. Właścicieli wypędzono.
Po nabyciu przed kilkunastoma laty inwestycji od ostatnich żyjących spadkobierców Józefa Gralińskiego, stan zastany to ruina. Został on jednak wyremontowany. Z czasem oprócz remontu dworu, inwestor systematycznie powiększał teren parku poprzez odkupywanie sąsiednich gruntów, które przed reformą rolną tworzyły park wokół dworu.
Perfekcjonizm odrestaurowania został doceniony podczas Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku w 2010, kiedy to obecny właściciel odebrał na Zamku Królewskim w Warszawie podczas uroczystej gali nagrodę specjalną Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego im. prof. Zina.
Miesięczny koszt prądu (ogrzewanie + prąd) ok 2000 zł