Pracownik gospodarczy z orzeczeniem o niepełnosprawności

Kontakt:
Portos TR 7
Tel: 603-843-600, rekrutacja@portosrolety.pl
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
Portos tr 7
Stanowisko pracy:
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma PORTOS z Kalisza zatrudni osoby na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY
z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie czystości i porządku na ciągach komunikacyjnych na produkcji.

  • Segregacja odpadu poprodukcyjnego.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę.

  • Wdrożenie.

  • Komfortowe warunki pracy, stołówki, palarnie.

  • Rabaty pracownicze.

  • Możliwość awansów wewnętrznych.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Ubezpieczenie grupowe.

Wymagania:

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Chęć do pracy w obszarze produkcyjnym.

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Złota 71

Dojazd autobusem KLA linia: 8, 15,16, 17 – przystanek tuż przy zakładzie pracy, a dla osób dojeżdżających autem - bardzo dobra dostępność miejsc parkingowych na terenie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)