Społeczne

Nie macie pomysłu na obiad? Oto kuchnia włoska według uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Kaliszu

2021-08-17 19:30:00 red.

Szkolny Klub Filmowy Technikum im. św. Józefa w Kaliszu stworzył serię filmów kulinarnych poświęconych popularnym przepisom Kuchni Włoskiej.

KUCHNIA WŁOSKA WEDLUG SZKOLNEGO KLUBU FILMOWEGO
KUCHNIA WŁOSKA WEDLUG SZKOLNEGO KLUBU FILMOWEGO
Jeśli ktoś z Państwa nie ma pomysłu na obiad na kolejnych kilka dni lub chcieliby Państwo przygotować jakiś słodki poczęstunek dla znajomych, którzy złożą wizytę w najbliższym czasie, zapraszamy do obejrzenia filmów kulinarnych przygotowanych przez uczniów Technikum im. św. Józefa w Kaliszu.
 
Potrawy włoskie z reguły bazują na makaronie, serze i pomidorach. Któż nie lubi tych składników. Życzymy smacznego.
 
Seria filmów w linku do podanej strony
 
 
 
 
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ