Biznes

Muzyka jest Twoją pasją? Rozwijaj ją z Music Store [wywiad wideo]

2020-10-14 08:30:00 redakcja

Szukasz najlepszej usługi i firmy z różnych branży w Kaliszu i regionie? Potrzebujesz solidnej firmy budowlanej, kreatywnego fotografa, zaufanego mechanika, dobrego ubezpieczenia na dom i życie, a może smacznej restauracji na imprezę okolicznościową? Zapraszamy na cykl krótkich wywiadów z przedsiębiorcami. Wywiady powstały w trakcie cyklicznego spotkania Business Mix, które nasza redakcja prowadzi od siedmiu lat - a od trzech lat we współpracy z Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Calisia.pl
Calisia.pl

Szkoły muzyczne, dealerzy samochodowi, firmy budowlane i ubezpieczeniowe, restauracje, cukiernie i wiele innych usług z tradycją i na najwyższym poziomie oferuje najstarsze miasto w Polsce. Specjalnie dla Was, w trakcie spotkania Business Mix przeprowadziliśmy wywiady z przedsiębiorcami i zebraliśmy najważniejsze informacje, które pomogą Wam podjąć decyzję, z jakiej usługi skorzystać i gdzie warto się udać.

Już prawie trzydzieści lat działa szkoła muzyczna Music Store. Od początku istnienia placówki najważniejsze było rozwijanie wrażliwości muzycznej, nabywanie umiejętności gry na instrumentach (keyboard, pianino, gitary: klasyczna, elektryczna, basowa, skrzypce, akordeon, perkusja), szkolenie technik śpiewu oraz prowadzenie rytmiki, bazując na wrodzonych predyspozycjach i umiejętnościach małego dziecka. 

Zapraszamy na rozmowę z dyrektorką Szkoły Muzycznej Music Store - Izoldą Huchlą. 

Strona www: http://www.szkolamusicstore.pl/

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/musicstoreszkolamuzyczna

Szkoła Muzyczna „Music Store”
ul. Przemysłowa 8
62-800 Kalisz

Kontakt i zapisy pod numerami telefonów
605 287 956
(62) 76-44-700
605 287 943

lub mail

szkola@musicstore.com.pl

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować