Moc atrakcji na Dzień Przedszkolaka w „Dziewiątce”

2020-09-21 20:59:22 Publiczne Przedszkole nr 9

W poniedziałek 21 września, dzieci z Publicznego Przedszkola nr 9 w Kaliszu świętowały Dzień Przedszkolaka.

PP9
PP9

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiczną, swoje ulubione święto przedszkolaki obchodziły jak zawsze artystycznie wirtualnie i realnie.

Opiekunowie wykorzystali technologie cyfrowe dostępne w  placówce. Dzięki temu niespodziankę sprawił zamówiony wirtualnie Klaun Tiks z piszczącym nosem, który pozdrowił i rozśmieszył imiennie wszystkie grupy życząc cudownego dnia. Następnie Teatr Kultureska wystawił sztukę  pt.: „Zielony Kopciuszek”, którą każda grupa mogła obejrzeć w holu przedszkola, czując się jak w prawdziwym teatrze.

Grupy Starszaków otrzymały także medale i dyplomy „Wzorowego Przedszkolaka”. Po południu dzieci korzystały z pięknej pogody i zakończyły dzień wesołymi zabawami oraz słodkim poczęstunkiem.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ