Mieszkańcy przywitają jesień na Kalincu

2021-09-20 19:30:00 Organizatorzy

23 września, kiedy to rozpocznie się kalendarzowa jesień, mieszkańcy osiedla Kaliniec powitają ją wspólnie przedstawieniem teatralnym dla dzieci.

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Niedawno żegnaliśmy lato a już w najbliższy czwartek będziemy witać piękną złota jesień. Rada Osiedla Kaliniec zaprasza w czwartek 23 września o godz. 17:00 na przedstawienie teatralne dla dzieci "Alicja z krainy czarów", które już tradycyjnie odbędzie się na placu zabaw na Kalincu (z tyłu przychodni przy ul. Młynarskiej).

Dla każdego uczestnika przygotowany został okolicznościowy balonik. Będą pyszne lody i gofry, wata cukrowa i popcorn. Dla rodziców, opiekunów i dorosłych przygotowany zostanie punkt spisowy, który będzie prowadzony przez rachmistrza spisowego, który pomoże każdemu poprawnie "się spisać".

Pamiętajcie, że "na spisanie" mamy czas do 30 września więc będzie to ostatni dzwonek.

Impreza organizowana przez Kaliską Spółdzielnie Mieszkaniową Lokatorsko-Własnościową, Administrację Kaliniec, Radę Osiedla Kaliniec i Klub "Blaszak" KSM L-W . Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców osiedla Kaliniec i nie tylko. Do zobaczenia w przyszły czwartek.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ