Sport

Maria Werblińska ze złotem na Międzynarodowym Turnieju Wrocław Cup

2020-09-15 12:00:00 red

Zawodniczka sekcji gimnastyki artystycznej kaliskiego KKS-u Marta Werblińska stanęła na najwyższym stopniu podczas rozgrywanego w weekend Międzynarodowego Turnieju Wrocław Cup.

fot. fb/KKS Kalisz Gimnastyka Artystyczna – RG
fot. fb/KKS Kalisz Gimnastyka Artystyczna – RG

W piątek 11 września we Wrocławiu rozegrano cześć rekreacyjną turnieju.

Wyniki zawodniczek KKS Kalisz:

Kategoria C rocznik 2012

I miejsce Joanna Kamińska

II miejsce Lena Błaszczyk

III miejsce Nadia Janiak

IV miejsce Katarzyna Dorabialska

VII miejsce Iga Wardęga

rocznik 2011

I miejsce Maja Wielgosz

IV miejsce Coco Brown

rocznik 2010 kategoria C

I miejsce Patrycja Janaszkiewicz

III miejsce Gabrysia Dorabialska

W sobotę natomiast na najwyższym stopniu podium w klasie wyczynowej stanęła Maria Werblińska. - Z niecierpliwością czekałyśmy na jej występ. Zaprezentowała pełen pasji układ taneczny i z ogromną przewagą nad rywalkami wywalczyła złoty medal. Marysia zdobyła jeszcze wyjątkowe wyróżnienie za najbardziej oryginalny strój startowy – czytamy na profilu facebookowym KKS Kalisz Gimnastyka Artystyczna – RG.

 

Międzynarodowy Turniej Wrocław Cup 11-12 września 2020 r. 🤸🏼‍♀️ Za nami drugi dzień zmagań w Turnieju Wrocław Cup...

Opublikowany przez KKS Kalisz Gimnastyka Artystyczna - RG Sobota, 12 września 2020

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ