Kto miał "sokole oko"?

2012-09-18 15:02:29 Bartek za Joanan Kempa/COSSW Kalisz

Drużyna Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu zajęła pierwsze miejsce podczas rozegranych w zeszłym tygodniu XLIV Mistrzostw Strzeleckich Służby Więziennej. Tylko jednym punktem przegrała z nimi drużyna inspektoratu szczecińskiego. W rywalizacji wzięło udział ponad 100 uczestników z całej Polski.

Mateusz Andrzejczak/COSSW Kalisz
Na najwyższym podium stanęli szer. Ewa Marcinkowska, mjr Janusz Klaga, kpt. Wojciech Litwin oraz mł. chor. Krzysztof Szulc. Drużynowo drugie miejsce zajął Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Szczecinie, trzecie miejsce OISW w Lublinie.
Mistrzostwa Strzeleckie, odbyły się na strzelnicy Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w dniach 13-14 września br. Zawodnicy rywalizowali w kilku konkurencjach. W mistrzostwach należało wykazać się nie tylko „celnym okiem” i „stalowymi nerwami”, ale również umiejętnie panować nad czasem. Wszystkim zawodnikom gratulujemy „sokolego oka” oraz umiejętności szybkiego i dokładnego strzelania.