KP Calisia – Bytovia Bytów 2:3 (1:0)

2014-04-23 22:39:00 Łukasz

W środowym meczu Calisia przegrała 2:3 z Bytovią Bytów, mimo prowadzenia do przerwy 1:0. Z uwagi na przechodzącą przed 19.00 nad Kaliszem burzę, piłkarze wybiegli na murawę z 45-minutowym opóźnieniem.

Spotkanie odbyło się przy sztucznym oświetleniu na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19. Miejscowi piłkarze trenowani przez Mirosława Dymka podejmowali zespół prowadzony przez byłego selekcjonera polskiej reprezentacji – Pawła Janasa.

Spotkanie zakończyło się przegraną kaliskiego zespołu 2:3. Gole dla Calisii Kalisz strzelili Chrystian Nnamani w 38 minucie i Ivelin Kostov po dobitce z rzutu karnego w 51 minucie. Bytovia Bytów odpowiedziała golem Michała Pietronia w 61 minucie, Roberta Hirsza z rzutu karnego (68 minuta). Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 71 minucie Janusz Surdykowski.