Konkursy

Konkurs fotograficzny "Kalisz w barwach jesieni". Weź udział i zgarnij nagrody!

2019-10-31 16:00:00 redakcja Calisia.pl

Jesień, ach to ty! Portal Calisia.pl w najpiękniejszej porze roku rozpoczyna konkurs fotograficzny z atrakcyjnymi nagrodami. Zapoznaj się ze szczegółami i weź udział!

Instagram calisia_pl
Instagram calisia_pl

Jak wziąć udział w konkursie?

To bardzo proste! Wyślij maksymalnie TRZY zdjęcia w tematyce „Kalisz w blasku jesieni” mailem na adres foto@calisia.pl wpisując w tytule "Kalisz w blasku jesieni" i podając swoje imię i nazwisko. Przesyłać można tylko zdjęcia własnego autorstwa. Przesłanie fotografii jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu (TUTAJ). Zdjęcia będą układane w Galerii Konkursowej w kolejności z jaką fotografie doszły do skrzynki mailowej.

 

Do kiedy można przesyłać zdjęcia?

Fotografie można przesyłać do 8 listopada 2019 roku do godz. 16.00.

 

Jakie są nagrody w konkursie?

Kwintesencją udziału w każdym konkursie są nagrody! W tej edycji konkursu fotograficznego nagrodami są:

 

1. Miejsce – Duża pizza dla dwóch osób w pizzerii Mamma Mia; „Kuferek krówek z Kalisza” oraz voucher na zakupy w sklepie internetowym Delikatesy-Honorata.pl o wartości 35 zł

 

2. Miejsce – Album wydawnictwa Agencja Promocji Miasta „Kalisz wczoraj i dziś”; „Kuferek krówek z Kalisza” oraz voucher na zakupy w sklepie internetowym Delikatesy-Honorata.pl o wartości 35 zł

 

3. Miejsce - Album wydawnictwa Agencja Promocji Miasta „Kalisz na starych pocztówkach”; „Kuferek krówek z Kalisza” oraz voucher na zakupy w sklepie internetowym Delikatesy-Honorata.pl o wartości 35 zł

 

Sponsorami nagród w konkursie są:

PIZZERIA MAMMA MIA W KALISZU

AGENCJA PROMOCJI MIASTA KALISZA

DELIKATESY HONORATY W KALISZU

Jak będzie wyglądało głosowanie?

Głosowanie polega na kliknięciu znaczka „like” (polubienie) przy danym zdjęciu umieszczonym w galerii konkursowej na portalu calisia.pl. Każdy użytkownik może głosować tylko raz dziennie na wybrane zdjęcia (można głosować na więcej niż jedno zdjęcie). Zwycięzcą konkursu będzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej polubień (nie liczone są „dislike”, czyli niepolubienia).

Chcesz aby Twoi znajomi na facebooku głosowali na konkretne zdjęcie? Nic prostszego. Możesz udostępnić je na swojej „ścianie” klikając „share” przy wybranym zdjęciu. Oczywiście liczą się tylko polubienia na portalu Calisia.pl.

 

Kiedy zacznie się głosowanie?

Głosowanie rozpocznie się niezwłocznie po dodaniu wszystkich zdjęć konkursowych do Galerii Konkursowej. [Prawdopodobny termin publikacji artykułu konkursowego to 9 listopada około godz. 12.00.]

 

Kiedy zakończy się głosowanie?

Głosowanie zakończy się 25 listopada około godz. 15.00.

 

Kiedy znane będą wyniki?

Wyniki zostaną podane niezwłocznie w oddzielnym artykule. Autorzy zwycięskich zdjęć zostaną poinformowani mailowo o zajętym miejscu oraz sposobie odbioru nagrody.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ