Sport

Końcówka maja z kolejnym biegiem Grand Prix. Przed nami IV Bieg Tribecco Stawiszyn 5-10-15 km

2022-05-09 17:00:00 Michał Marszałkowski/Starostwo Powiatowe

Końcówka maja znów będzie zaznaczona emocjami biegowymi. Już 29 maja startuje bowiem IV Bieg Tribecco Stawiszyn 5-10-15 km, którego głównym organizatorem jest Gmina i Miasto Stawiszyn, a współorganizatorami Powiat Kaliski i Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych. Biegacze będą mogli przebiec jeden z trzech dystansów: 5, 10 lub 15 kilometrów. Ten ostatni dystans będzie zaliczany do klasyfikacji biegowego Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Zmagania tradycyjnie odbędą się w okolicach terenów rekreacyjnych w Starym Kiączynie (gmina Stawiszyn).

fot. Starostwo Powiatowe
fot. Starostwo Powiatowe

Bieg główny wystartuje w samo południe. Trasa prowadzi drogami asfaltowymi z 200 metrowym odcinkiem szutrowym. Dystans główny, 15 kilometrów, składa się z trzech pętli po 5 kilometrów każda.

Opłata startowa aż do 25 maja wynosi 55 złotych, a w dniu biegu – 70 złotych. W jej ramach każdy z zawodników otrzyma pakiet startowy: numer startowy, wodę, agrafki oraz gadżety biegowe. Po zakończeniu biegu, zawodnicy otrzymają również pamiątkowy medal, który będzie stanowił kolejną część składową medalu Grand Prix Ziemi Kaliskiej.

Zapraszamy do wspólnego biegania!

Link do zapisów: https://foxter-sport.pl/iv-bieg-tribecco-stawiszyn-5-10-15-km

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ