KKS Kalisz przedłużył kontrakt z Krzysztofem Pawlakiem

2014-12-28 17:59:00 KKS Kalisz

Kontrakt trenera Krzysztofa Pawlaka, który obowiązywał do 31 grudnia został przedłużony o kolejne pół roku. Umowę w Poznaniu parafowali wiceprezesi – Maciej Wysocki i Ryszard Feszczuk.

fot. KKS Kalisz
fot. KKS Kalisz

Krótkoterminowy kontrakt, który na początku września z klubem zawarł były szkoleniowiec min. Lecha Poznań wygasał z końcem roku, świetne wyniki sprawiły jednak, że niebiesko-biało-zieloni pod wodzą Krzysztofa Pawlaka nadal mają realną szansę na awans do trzeciej ligi, co ewidentnie jest zasługą tego doświadczonego szkoleniowca.

Trenerowi bardzo podoba się praca w Kaliszu, co widać nie tylko po wynikach. Umowa, która dziś została podpisana obowiązywać będzie do końca rozgrywek, jest jednak zapis, który mówi o przedłużeniu jej na kolejne lata – mówi Robert Trzęsała, prezes kaliskiego klubu.

Krzysztof Pawlak trenerem Dumy Kalisza został 3 września, przejmując drużynę po Damianie Barasie na 10. pozycji. Aktualnie KKS jest wiceliderem a bilans jakim może pochwalić się trener to 9 zwycięstw, dwa remisy i jedna porażka. Pod jego wodzą kakaesiacy awansowali także do ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski, w którym to wiosną zmierzą się z Jarotą Jarocin.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ