KKS Kalisz przedłużył kontrakt z Krzysztofem Pawlakiem

2014-12-28 17:59:00 KKS Kalisz

Kontrakt trenera Krzysztofa Pawlaka, który obowiązywał do 31 grudnia został przedłużony o kolejne pół roku. Umowę w Poznaniu parafowali wiceprezesi – Maciej Wysocki i Ryszard Feszczuk.

fot. KKS Kalisz
fot. KKS Kalisz

Krótkoterminowy kontrakt, który na początku września z klubem zawarł były szkoleniowiec min. Lecha Poznań wygasał z końcem roku, świetne wyniki sprawiły jednak, że niebiesko-biało-zieloni pod wodzą Krzysztofa Pawlaka nadal mają realną szansę na awans do trzeciej ligi, co ewidentnie jest zasługą tego doświadczonego szkoleniowca.

Trenerowi bardzo podoba się praca w Kaliszu, co widać nie tylko po wynikach. Umowa, która dziś została podpisana obowiązywać będzie do końca rozgrywek, jest jednak zapis, który mówi o przedłużeniu jej na kolejne lata – mówi Robert Trzęsała, prezes kaliskiego klubu.

Krzysztof Pawlak trenerem Dumy Kalisza został 3 września, przejmując drużynę po Damianie Barasie na 10. pozycji. Aktualnie KKS jest wiceliderem a bilans jakim może pochwalić się trener to 9 zwycięstw, dwa remisy i jedna porażka. Pod jego wodzą kakaesiacy awansowali także do ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski, w którym to wiosną zmierzą się z Jarotą Jarocin.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ