Kino opanowały kobiety

2011-11-25 22:22:18 Aga

Romantyczny film, zabawa w kobiecym gronie i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród – to przyciąga płeć piękną na imprezę, która będzie organizowana cyklicznie przez Kino Helios – Kino Kobiet. W piątkowy wieczór, w Kaliszu odbyła się pierwsza odsłona cyklu. W kinie Apollo pojawiło się około dwieście pań, nie zabrakło jednak i kilku panów.

Kino Kobiet będzie organizowane cyklicznie – raz w miesiącu. Panie oprócz filmu mogą liczyć na atrakcje takie jak konkursy z nagrodami. Na spotkaniu każda kobieta otrzymuje upominek - mówi Wawrzyniec Waroch, kierownik Kina Apollo.
Skąd pomysł?
To jest projekt sieciowy, który funkcjonuje z dużym powodzeniem w całej sieci Helios. Panie są bardzo zadowolone z tej imprezy. Pilotażowo Kino Kobiet ruszyło w dwóch miastach, w Białymstoku i Opolu. Ze względu na duże zainteresowanie pań tym projektem, postanowiliśmy wprowadzić go w całej Polsce. Mamy nadzieję, że panie będą bardzo zadowolone - dodaje Waroch.
W piątkowy wieczór uczestniczki Kina Kobiet mogły zobaczyć długo wyczekiwany film „Listy do M”.
Pierwsza impreza została zorganizowana w piątek, każde kolejne spotkanie odbywać się już będzie w poniedziałki.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ