Kaliszanie muszą wygrać!

2014-08-12 23:23:00 Ki

Rodzina z Kalisza ma szansę wygrać w ogólnopolskim konkursie “Wakacje ze Scooby Doo i Kinem Helios”. Prosi o pomoc w pokonaniu rywali z Białegostoku.

fot. Izabella Galuba-Bryja
fot. Izabella Galuba-Bryja

Izabella i Adrian Bryja biorą udział w konkursie Kina Helios na najweselsze zdjęcie, zrobione podczas Filmowego Poranka Scooby-Doo! Mogą wygrać czteroosobową wycieczkę z Biura Podróży ITAKA. Tymczasem okazało się, że ich przeciwnicy z Białegostoku rozpoczęli zaciętą “bitwę na głosy”!

8 sierpnia w serwisie Facebook, w specjalnej aplikacji na stronie Helios dla Dzieci (http://www.facebook.com/HeliosDlaDzieci), zostały opublikowane wybrane przez Jury zdjęcia ze wszystkich kin w Polsce. Państwo Bryja, jako jedyni reprezentują Miasto Kalisz. Przez pierwsze pięć dni konkursu rodzina z Kalisza prowadziła ze znaczną przewagą głosów. Teraz bardzo potrzebują wsparcia.

Okazało się, że rodzina z Białegostoku zaczęła zamieszczać informację w lokalnych portalach internetowych http://dziendobry.bialystok.pl/kalisz-nam-fika-wiec-bialostoczanie-dziela/, aby pozyskać więcej głosów.

– Rodzina z Białegostoku traktuje konkurs jak pojedynek miast. Piszą na lokalnych portalach, że to walka Białegostoku z Kaliszem i w ten sposób pozyskują głosy. Niestety trafiliśmy na niezwykle zaciętych przeciwników i walka jest wyczerpująca. Dzisiaj o naszych konkurentach trąbili w RADIU ESKA Białystok – pisze Pani Izabella Bryja, mama Antosi i Kornelki.

Do 15 sierpnia kaliszanie muszą zebrać najwięcej głosów, by móc pojechać na wycieczkę marzeń!

Zagłosowanie trwa 20 sekund. Wspomóżcie!

Aby zagłosować należy wejść na stronę przez poniższy link
http://www.facebook.com/HeliosDlaDzieci/app_263940943713821, znaleźć rodzinę Bryjów na dole pierwszej strony i zrobić “klik”!

Kaliszanie głosujemy!!

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować