Kaliski Trucker z prezentami dla dzieci z Domu Dziecka! [zdjęcia, wideo]

2019-12-24 11:00:00 BK

Słodycze, produkty spożywcze, środki czystości, gry komputerowe oraz sprzęt elektroniczny przywieźli członkowie grupy Kaliski Trucker dla dzieci z Domu Dziecka. Do podopiecznych zajechali z wielkim hukiem czterema ciężarówkami, które było słychać chyba w całym Kaliszu. 

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Członkowie grupy Kaliski Trucker na co dzień jeżdżą po całym świecie potężnymi ciężarówkami i pokonują tysiące kilometrów. Postanowili po raz kolejny zrobić niezwykły prezent na święta dzieciom z Domu Dziecka w Kaliszu. Z własnych środków w dwa tygodnie przygotowali busa pełnego paczek, upominków, słodyczy, ozdób i środków czystości. 24 grudnia z wielkim hukiem ciężarówki wjechały na teren Domu Dziecka przy ul. Skarszewskiej. Sprawiły najmłodszym wiele radości. Dzieci chętnie oglądały pojazdy, wsiadały za kierownice i naciskały klaksony, które słyszało z pewnością pół miasta.

Za wszystkie dary, prezenty i wsparcie dziękowała darczyńcom Bożena Konopka p.o. dyrektora Domu Dziecka w Kaliszu. Zapasy żywności pozwolą na oszczędności i inne inwestycje dla podopiecznych. 

Akcję wsparli: Hurtownia Anpah, Sklep Leviatan ul. Łódzka, Hurtownia Budowlana DONBUD, Viola Transport, NogTom - Tomasz Nogaj, Agrokordi.

Grupa Kaliski Trucker powstała 2 lata temu i liczy blisko 102 członków. Zrzesza kierowców ciężarówek, którzy jeżdżą po całym świecie. Grupa planuje dużo więcej takich akcji, które mają wspierać dzieci w trudnej sytuacji rodzinnej oraz materialnej.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ