Usługi

Kaliski Hampton by Hilton zaprasza Kaliszan na Walentynkową Kolację i Śniadanie :)

2021-02-11 09:00:00 reklama@calisia.pl

Hampton by Hilton w Kaliszu z ogromną radością powitał decyzję o ponownym otwarciu hoteli!

Już od piątku, 12 lutego, zaprasza do Hotelu, gdzie oferuje komfortowe pokoje, wykwintne jedzenie przygotowane przez  szefów kuchni restauracji zlokalizowanych w ramach kompleksu Calisia One z dostawą do pokoju. Hotel zapewnia pełen reżim sanitarny zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz WHO a także najwyższy standard czystości i higieny, który potwierdza programu Hilton CleanStay.

 

Walentynki w Hotelu Hampton by Hilton - Kalisz 13-14 lutego 2021
Walentynki w Hotelu Hampton by Hilton - Kalisz 13-14 lutego 2021

- Ogromnie się cieszymy, że 12 lutego otwieramy się ponownie dla wszystkich podróży służbowych i pobytów indywidualnych. Od naszych Gości wiemy, że z utęsknieniem czekają na możliwość nie tylko spędzenia kilku dni poza domem, ale również na skorzystanie z atrakcyjnych hoteli w czasie męczących podróży służbowych. Hampton by Hilton w Kaliszu wychodzi naprzeciw takim potrzebom, zarówno gości indywidualnych, rodzin z dziećmi, jak również gości biznesowych. Otwarcie hoteli zbiega się również w czasie z weekendem Walentynkowym, co daje nam, jako hotelarzom, nadzieję, na większe zainteresowanie rezerwacjami, a naszym Gościom na różnorodność w pomysłach na spędzenie tego wyjątkowego czasu. Serdecznie zapraszamy do dokonywania rezerwacji i odpoczynku w naszym obiekcie. - mówi Grzegorz Włodarczyk, Dyrektor Generalny Hampton by Hilton w Kaliszu.  

 

Z okazji zbliżającego się weekendu Walentynkowego Hotel Hampton by Hilton w Kaliszu wraz z restauracjami Roma oraz Chleb i Wino przygotował dla Gości kolację serwowaną w zaciszu każdego pokoju. Co więcej, na Gości w pokojach będzie czekała butelka czerwonego wina, a rano -  śniadanie. 

 

 

Ponadto, Goście cały czas mogą liczyć na rzetelną i przyjazną obsługę, do której przywykli w hotelach Hilton. Jedyną zmianą są dodatkowe procedury czystości zgodne z najwyższymi standardami w branży, które mają zapewniać bezpieczeństwo podczas całego pobytu. Jednym z elementów programu jest bezkontaktowy check-in, możliwy dzięki zastosowaniu elektronicznego klucza. Dzięki niemu goście mogą zameldować się w hotelu przy pomocy smartfona i uniknąć kontaktu z personelem.

 

Czas pandemii spowodował, że z jeszcze większą troską podchodzimy do kwestii czystości i dezynfekcji w naszym hotelu, a co za tym idzie kwestii bezpieczeństwa pobytów naszych Gości oraz pracy naszych Pracowników. Właśnie dlatego sieć hoteli Hilton nawiązała współpracę z firmą RB – właścicielem marek Lysol® i Dettol® – aby w ramach programu Hilton CleanStay zapewniać gościom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Hampton by Hilton Kalisz
ul. Fryderyka Chopina 9, Kalisz

 

Zapraszamy do kontaktu i dokonywania rezerwacji:

Tel.: +48 62 500 3030

rezerwacja@hamptonbyhiltonkalisz.com

 

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować