Społeczne

Kacperek weźmie udział w Ptolemeuszu! Odbędzie się zbiórka na jego rehabilitację

2023-09-20 13:00:00 red.

Ruszyła akcja charytatywna na rzecz chorego Kacperka. Na profilu fundacji CHOPS prowadzone są licytacje, a już 1 października podczas Międzynarodowego Biegu Ptolemeusza odbędzie się zbiórka środków. Jeden z wolontariuszy CHOPS pobiegnie w tej imprezie sportowej wraz z Kacperkiem! 

CHOPS
CHOPS
Kacperek ma 8 lat. Urodził się w 30 tygodniu ciąży. Na skutek błędu lekarskiego i komplikacji okołoporodowych, cierpi na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe (MPD). Rodzice walczą o to, by Kacperek mógł chodzić. Obecnie jest po operacji, która umożliwia mu poruszanie się o własnych siłach. Środki z licytacji i zbiórek będą przeznaczone na roczną rehabilitację, dzięki której Kacperek będzie mógł poruszać się sprawniej.
 
 
Ruszyły licytacje na profilu fundacji CHOPS. Fundacja zachęca do przekazywania voucherów, przedmiotów na licytacje. Zwieńczeniem będzie zbiórka pieniężna dla Kacpra podczas tegorocznego biegu Ptolemeusza. Podczas wydarzenia, na Złotym Rogu pojawi się stanowisko fundacji z ciepłą zupą, kawą czy herbatą dopingujące zawodników oraz puszka ze zbiórką. Liczy się każda złotówka!
 
Jeden z wolontariuszy pobiegnie razem z chłopcem, prowadząc jego wózek. Zebrane środki będą przeznaczone na rehabilitację chłopca.
 
 
Podajemy dane do wpłat:
 
Numer konta: 73 1140 2004 0000 3102 7902 0567
z dopiskiem: Kacper
 
Zbiórka trwa przez cały wrzesień.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować