Społeczne

„Jak skutecznie pozyskiwać fundusze dla organizacji pozarządowych?" - 4 listopada szkolenie w COP

2021-10-18 19:30:00 red za UM Kalisz/Agnieszka Pawełczyk

4 listopada w godzinach 16.00 – 20.00 w lokalu Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Babina 1 odbędzie się szkolenie „Jak skutecznie pozyskiwać fundusze dla organizacji pozarządowych?"

fot. Centrum Organizacji Pozarządowych
fot. Centrum Organizacji Pozarządowych

Szkolenie jest przeznaczone dla kaliskich organizacji pozarządowych, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Przedmiotem szkolenia jest omówienie dostępnych i skutecznych form pozyskiwania przez organizacje pozarządowe środków finansowych na realizowane przez nie działania statutowe.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 2 listopada na adres cop@um.kalisz.pl lub przekazać osobiście do Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Babina 1.
Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia można uzyskać pod numerem telefonu: 797 702 486 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ