Usługi

Jak piątek to czas na Fajrant! Jolania zaprasza na drugi event budowlany!

2023-06-22 09:45:36 reklama@calisia.pl

Zrób sobie w piątek fajrant i zobacz co piszczy w branży budowlanej. Firma Jolania zaprasza 23 czerwca o godzinie 9:00 na drugi już Fajrant Day, na którym pojawią się eksperci, wystawcy i nie zabraknie niespodzianek, konkursów z wartościowymi nagrodami a także dobrego jedzenia!

Jolania Materiały Budowlane
Jolania Materiały Budowlane
To całkowicie nowe wydarzenie dedykowane ekipom budowlanym, majsterkowiczom oraz wszystkim, którzy mierzą się z budową lub remontem.
 
Co czeka na Was podczas Fajrant Day 2? 
Fascynujące zawody z niesamowitymi nagrodami o wartości ponad 2500 zł! To szansa, aby wykazać się swoimi umiejętnościami i zgarnąć fantastyczne prezenty.
 
Spotkanie z renomowanymi firmami i wystawcami, którzy przygotowali specjalne dla Was stoiska pełne nowości i inspiracji. Będziecie mieli okazję poznać najnowsze technologie, narzędzia i materiały budowlane, które pomogą Wam podnieść jakość waszych projektów i usług.
 
Niezwykłe prezentacje i warsztaty prowadzone przez ekspertów w swojej dziedzinie. Dowiecie się o najnowszych trendach, otrzymacie cenne wskazówki i nauczycie się praktycznych trików, które przydadzą się w waszej codziennej pracy.
 
Oczywiście, jak podczas poprzedniej edycji nie musicie się martwić o Jedzenie - Jolania szykuje dla Was prawdziwą ucztę dla podniebienia oraz zimne napoje. Będzie smacznie!
 
Na Fajrant Day 2 zagoszczą eksperci z branży, by dzielić się z Wami swoją wiedzą przy swoich starannie przygotowanych stoiskach.
 
Oto wystawcy:
Botament Polska - To ekspert w dziedzinie chemii budowlanej
Blue Dolphin Tapes - To ekspert w dziedzinie malarskiej posiadający w swojej ofercie wiele profesjonalnych produktów
Purios - Nowy wymiar izolacji - To prawdziwi eksperci w dziedzinie izolacji pianą PUR i co lepsze, przyjadą specjalnie dla Was swoi pianobusem
Roto Okna Dachowe - To ekspert w dziedzinie okien dachowych
Stropex - Specjaliści od systemów stropów, wentylacji, montażu okien, które mają wspólną cechę - energooszczędność
TYTAN Professional - Firma oferuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów budowlanych, które są niezbędne podczas różnych etapów budowy i remontu
Wienerberger Polska - dostawca materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych

 

Podczas wydarzenia odbędą się zawody, w których można zdobyć atrakcyjne nagrody - Skrzynia z wiertarką firmy Makita z ładowarką, bateriami i szufladą wypełnioną akcesoriami!
 
 
Przygotujcie się na niezapomnianą atmosferę, ciekawe stoiska wystawców, szkolenia od ekspertów oraz oczywiście wiele niespodzianek! Do Zobaczenia!
 
WSTĘP - Darmowy
23 czerwca
Wrocławska 73a
Od 9 rano!
 
𝐋𝐢𝐧𝐤 𝐝𝐨 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚: https://fb.me/e/1haMrMYoD

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować