IV Przegląd Twórczości Małego Artysty

2014-04-12 12:06:00 Redakcja Calisia.pl

9 kwietnia dużą sceną Centrum Kultury i Sztuki rządziły przedszkolaki.

Idea zorganizowania I Przeglądu Małego Artysty narodził się wraz z 10 leciem współpracy Szkoły Muzycznej MUSIC STORE i Publicznego Przedszkola Sióstr Nazaretanek. Stanowiło to swoiste uwieńczenie całorocznej pracy dzieci, ich instruktorów i wychowawców. Jednorazowy koncert przerodził się w coroczną tradycję. W tym roku przedszkolaki zagościły na dużej scenie po raz czwarty. Taki koncert to bomba emocji, w każdym miejscu sali buzuje adrenalina. Dzieci przeżywają swoje występy, rodzice i nauczyciele mocno trzymają kciuki za swoje pociechy a organizatorzy trzymają rękę na pulsie, by każdy czuł się dobrze. Tego typu świętowanie to dobra zabawa, niespożyta energia dzieci udziela się wszystkim. Od czterech lat widownia zapełniona jest po brzegi.

Podczas czwartkowego koncertu zaprezentowały się przedszkola na co dzień współpracujące ze Szkołą Muzyczną MUSIC STORE m.in Niepubliczne Przedszkole “Zielone Łąki”, Publiczne Przedszkole nr. 2 " Pod Kasztanami" z Nowych Skalmierzyc, Przedszkole z Goliszewa, Publiczne Przedszkole nr 28 oraz Publiczne Przedszkole nr 1. Nie zabrakło również występów gospodarzy czyli zespołu tanecznego Przedszkola Sióstr Nazaretanek, zespołu tanecznego “Franky Style” z SP Sióstr Nazaretanek oraz “Music Junior” i “No Name” z Music Store.

Wszystkim występującym gratulujemy i czekamy na przyszłoroczny, jubileuszowy Przegląd Twórczości Małego Artysty.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować