Sport

Przejadą na rowerach 1700 km dla podopiecznych Fundacji Bread of Life

2021-07-26 12:30:00 red.

1 sierpnia ruszy 3 edycja akcji charytatywnej Pomaganie za Jechanie. Biorą w niej udział Witek i Michał z Fundacji Bread Of Life, którzy przejadą 1700 km trasą z Kalisza do Elbląga.

Bread of Life
Bread of Life

- Na co dzień pracujemy jako fizjoterapeuta i oligofrenopedagog. Z całego serca staramy się wspomagać osoby w walce z chorobą, pokonywać bariery i – co najważniejsze – dać wiarę w to, że może być lepiej - mówią Michał i Witek.

W wolnym czasie pasjonują się wyprawami rowerowymi. W 2018 roku postanowili połączyć tę pasję z chęcią pomagania i tak narodziła się akcja charytatywna, dzięki której od 3 lat wspierają dzieci, podopiecznych Fundacji Bread of Life. 

Jak pomóc?

1 przejechany przez kilometr to 1 złoty przekazany od ludzi dobrej woli na leczenie podopiecznych Fundacji. W tym roku śmiałkowie przejadą 1700 km, co oznacza, że możesz wesprzeć akcję zarówno jedną symboliczną złotówką, jak i 1700 złotymi lub inną dowolną kwotą – to, ile kilometrów zasponsorujesz, zależy tylko od Ciebie! 

W tym momencie na Twoje ręce przekazujemy owoc naszej 8-miesięcznej pracy: numer konta bankowego do zbiórki. To tutaj będą wpływać środki finansowe dla Julii, Dawida i Bolka – dzieci, którym poświęcona jest tegoroczna akcja. Podziel się informacją o naszej akcji oraz numerem konta z innymi, niech ten link zobaczy jak najwięcej ludzi, wtedy moc pomagania będzie największa! - mówią Michał i Witek.

Środki możecie wpłacać na konto Fundacja Bread of life, ul.Śródmiejska 24a 62-800 Kalisz, nr konta 

40 1090 1346 0000 0001 1420 0591 tytułem pomaganie za jechanie 

Z całego serca dziękujemy za zaangażowanie, za poświęcenie swojego czasu i wsparcie. Niech dobro, jakie wspólnie czynimy, odbije się echem w całym Internecie.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ