Społeczne

Piknik charytatywny w Szczytnikach. Zbiorą środki na leczenie Jagódki

2021-09-22 16:00:00 red.

Kabarety, koncerty, swojskie jadło, konkursy z nagrodami czy zabawa taneczna - te i wiele innych atrakcji będzie czekało na mieszkańców powiatu kaliskiego w gminie Szczytniki - 25 września od godziny 14:00.

Piknik Charytatywny
Piknik Charytatywny

25 września z okazji pierwszych urodzin Jagódki chorej na SMA, zorganizowany zostanie piknik charytatywny. Impreza odbędzie się w Szczytnikach 25 września o godz. 14:00.

Dmuchańce, warkoczyki, malowanie buziek, alpaki to atrakcje przygotowane dla najmłodszych uczestników. Podczas wydarzenia o godzinie 17:00 wystąpi Kabaret Malina - grupa zdolnych, kreatywnych twórców którzy parodiują znane hity muzyczne wraz z teledyskami. Ostatnio jednak uwagę swoją skupili na produkcji serialu pt. Królowie Żyta. Jest to zabawna opowieść o ludziach mieszkających na polskiej wsi.

O godzinie 18:00 zagra zespół Kordian. Zespół na muzycznym rynku funkcjonuje od 2013 roku. Ich styl został przez krytyków muzycznych okrzyknięty nowym odkryciem, czyli połączeniem najlepszej muzyki folk, rodem z nowosądecczyzny z bardzo melodyjnym i rytmicznym disco polo. Dzięki takiemu zestawieniu Polacy na nowo pokochali góralskie klimaty.

Wśród autorskich nagrań, zebranych na debiutanckim krążku znajdują się: „Wina dzban”, „Ja nie jestem milionerem” „Baciareczka”, czy nastrojowa ballada „Jesteś dla mnie jedna”. Jednak największym hitem zespołu jest nagranie „Dziewczyna z gór”, które w serwisie YT do końca 2018 zostało zobaczone ponad 43 mln razy.

Ponadto nie zabraknie wiejskiej kuchni, konkursów z nagrodami, przejażdżki terenówką, quadem, motorem, lotów śmigłowcem, zabawy tanecznej z DJ oraz festiwalu kolorów!

Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka środków na rzecz małej Jagódki chorej na SMA.

 

Wsparcie dla Jagódki można przekazać na stronie: https://www.siepomaga.pl/jagoda-sma

Bądź bezpośrednio na konto fundacji:

Fundacja Klucz, ul. Grodzka 16, 62-800 Kalisz.

BNP Paribas Bank 94 1600 1462 1085 4585 6000 0001

tytułem Jagoda Michalak - rehabilitacja i ochrona zdrowia.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ