Społeczne

Kilkadziesiąt ubrań i kosmetyków trafiło do schroniska im. Św. Brata Alberta w Kaliszu. Zbiórka nadal trwa!

2021-02-03 12:00:00 BK

Jednostka Strzelecka 4144 Kalisz uruchomiła akcję zbiórki ubrań i kosmetyków dla osób potrzebujących. Jeżeli w Twojej szafie zalegają zbędne ubrania, od spodni po czapki i szaliki, zgłoś się! Zbiórka trwa do końca lutego br. na terenie Kalisza i okolic.

fot. Jednostka Strzelecka 4144 Kalisz
fot. Jednostka Strzelecka 4144 Kalisz

Koszulki, kurtki, czapki, szaliki, spodnie, bluzy czy też ciepłe koce i kołdry - wszystko co zbędne w szafie może być bezcenne dla osób potrzebujących. Zebrana odzież zostanie przekazana Schronisku Dla Bezdomnych im. św. Brata Alberta w Kaliszu. 

Zbiórka trwa do końca lutego br. na terenie Kalisza i okolic. Wystarczy zgłosić się pod nr tel. 530 855 452

Do tej pory udało się zebrać i przekazać na rzecz schroniska:

- Kurtki i płaszcze 15 szt.
- Buty 20 par,
- Swetry 10 szt.,
- Bluzy 10 szt.,
- Koszule 10 szt.,
- Podkoszulki 10 szt.,
- Nowe skarpety 8 szt.,
- Nowa bielizna 6 szt.,
- Mydło o w płynie 1000ml -3 szt.,
- Szampon 5 szt.,
- Pianka i krem do golenia 4 szt.,
- Nowe szczoteczki do zębów 9 szt.,
- Żel do ciała i włosów 5 szt.,
- gąbki 10szt.,
- maszynki do golenia 20szt.,
- dezodoranty 6 szt.,
- mydło w kostce 10szt.,
- pasta do zębów 5szt.,
- elektryczne maszynki do golenia 2 szt.,

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ