Motoryzacja

I Gołuchowski Zlot Pojazdów Zabytkowych już w sobotę

2019-07-17 10:48:00 red

W sobotę 20 lipca na parkingu przy Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie odbędzie się I Gołuchowski Zlot Pojazdów Zabytkowych.

fot. fb/I Gołuchowski Zlot Pojazdów Zabytkowych
fot. fb/I Gołuchowski Zlot Pojazdów Zabytkowych

Klasyczne pojazdy wyprodukowane do 1992 r., zabytkowe motocykle, pojazdy militarne oraz dawne ciągniki będą mogły obejrzeć osoby, które już w tę sobotę, 20 lipca przyjadą na I Gołuchowski Zlot Pojazdów Zabytkowych

- Spotykamy się w miłej atmosferze, żeby porozmawiać i wymienić się doświadczeniami – mówi organizator I Gołuchowskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych Grzegorz Tomaszewski – W trakcie zjazdu zorganizowane zostaną cztery konkursy, podczas których wybierzemy najstarsze auto i najstarszy motocykl zlotu, a także nagrodzimy najładniejsze auto oraz motocykl – dodaje.

Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 na parkingu przy OKL w Gołuchowie. Zakończenie planowane jest na godz. 16.30 – Przez okres trwania zlotu DJ będzie grał muzykę z lat 70, 80 i 90. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom za uczestnictwo – mówi Grzegorz Tomaszewski - Jesteśmy przygotowani na 200 uczestników oraz osoby zwiedzające – dodaje.

 

Organizatorami I Gołuchowskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych oprócz Grzegorza Tomaszewskiego są Marcin Ferenc, Michał Walerowicz, Adrian Kosiński, Mirosław Maruszewski oraz Stowarzyszenie mieszkańcom gminy Gołuchów.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ