Motoryzacja

I Gołuchowski Zlot Pojazdów Zabytkowych już w sobotę

2019-07-17 10:48:00 red

W sobotę 20 lipca na parkingu przy Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie odbędzie się I Gołuchowski Zlot Pojazdów Zabytkowych.

fot. fb/I Gołuchowski Zlot Pojazdów Zabytkowych
fot. fb/I Gołuchowski Zlot Pojazdów Zabytkowych

Klasyczne pojazdy wyprodukowane do 1992 r., zabytkowe motocykle, pojazdy militarne oraz dawne ciągniki będą mogły obejrzeć osoby, które już w tę sobotę, 20 lipca przyjadą na I Gołuchowski Zlot Pojazdów Zabytkowych

- Spotykamy się w miłej atmosferze, żeby porozmawiać i wymienić się doświadczeniami – mówi organizator I Gołuchowskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych Grzegorz Tomaszewski – W trakcie zjazdu zorganizowane zostaną cztery konkursy, podczas których wybierzemy najstarsze auto i najstarszy motocykl zlotu, a także nagrodzimy najładniejsze auto oraz motocykl – dodaje.

Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 na parkingu przy OKL w Gołuchowie. Zakończenie planowane jest na godz. 16.30 – Przez okres trwania zlotu DJ będzie grał muzykę z lat 70, 80 i 90. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom za uczestnictwo – mówi Grzegorz Tomaszewski - Jesteśmy przygotowani na 200 uczestników oraz osoby zwiedzające – dodaje.

 

Organizatorami I Gołuchowskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych oprócz Grzegorza Tomaszewskiego są Marcin Ferenc, Michał Walerowicz, Adrian Kosiński, Mirosław Maruszewski oraz Stowarzyszenie mieszkańcom gminy Gołuchów.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ