Społeczne

Giełda Kaliska - największy rolno-spożywczy rynek w regionie! Skorzystaj z oferty podczas Biznes MIX Open

2022-05-11 19:00:00 reklama@calisia.pl

Zapraszamy do odwiedzenia Kaliskiego Rynku Hurtowego, gdzie klienci mają szansę zakupu najświeższego towaru bezpośrednio od producentów. Giełda Kaliska położona jest w centrum zagłębia owocowo-warzywnego Wielkopolski. Wiele regionów naszego kraju zaopatruje się u nas w warzywa i owoce.

Giełda Kaliska - Hala Hurtowa
Giełda Kaliska - Hala Hurtowa

Region kaliski jest regionem typowo rolniczym, a jedną z cech wyróżniających tutejsze rolnictwo jest wysoki stan upraw pod osłonami. Posiadając tak rozbudowane zaplecze produkcyjne i ogromne możliwości dalszego rozwoju w tym regionie - Giełda Kaliska oferuje współpracę w hurtowym obrocie produktami rolnymi.

Nasz region jest największym producentem ziemniaków, cebuli, kapusty, marchwi, ogórka i pomidora. Uprawa warzyw pod osłonami znajduje szeroka rzeszę zwolenników. Dzięki temu „kaliskie pomidory” trafiają do konsumentów w wielu europejskich krajach.

Giełda Kaliska udostępnia teren pod bezpośrednią sprzedaż towarów od producentów, jak również wynajmuje powierzchnie magazynowe przystosowane do handlu hurtowego artykułami rolno-spożywczymi. Plac handlowy podzielony jest na poszczególne sektory warzywne i owocowe, co ułatwia poruszanie się i łatwiejsze zakupy. Na rynku zlokalizowane są także pawilony handlowe oraz punkty gastronomiczne.

Giełda prowadzi również notowania cenowe produktów dostępnych na Rynku, które w tygodniu są aktualizowane i udostępniane na stronie internetowej Giełdy.

Zapraszamy w każdym momencie do sprawdzenia cen na stronie www.gieldakaliska.pl. Istnieje możliwość skorzystania z 3 pakietów dostępowych do śledzenia cen na giełdzie: free, premium, premium + sms. Sami Państwo zdecydują, który pakiet będzie najlepszy w zależności od działalności. 

W sąsiedztwie giełdy znajduje się centrum hurtowe – dzięki czemu hurtownicy, właściciele sklepów, hoteli i lokali gastronomicznych mogą zaopatrzyć się nie tylko w świeże warzywa i owoce, ale także w artykuły spożywcze, chemiczne, napoje, alkohole, a także mięso, wędliny i nabiał w cenach hurtowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą wynajmu powierzchni handlowych.

W ciągu tygodnia na rynku odbywa się giełda warzywno – owocowa, natomiast w niedzielę największa w południowej Wielkopolsce Giełda Samochodowa. W każdą niedzielę oprócz handlu autami, odbywa się prawdziwe targowisko gdzie można kupić meble, starocie, ubrania, chemię, kwiaty, sprzęt RTV i AGD, rowery oraz wiele innych rzeczy.

Razem możemy osiągnąć więcej ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA GIEŁDY KALISKIEJ. 

 

Giełda Kaliska Partnerem Biznes MIX OPEN 

A w najbliższą sobotę 14 maja - zapraszamy na stoisko Giełdy Kaliskiej podczas Biznes MIX Open, który odbywa się w Hali OSRiR na ul. Łódzkie 19-29 w Kaliszu w godzinach 11-19 !

Podczas sobotniego wydarzenia odwiedzający stoisko Giełdy będą mogli zdobyć - co godzinę  po 5 kart*  z 10 wjazdami na Giełdę - zatem w sumie będzie do zdobycia 50 kart. Dodatkowo Giełda Kaliska - jako Partner Biznes MIX Open - ufundowała sześć 10-cio kilogramowych skrzynek z nowalijkami oraz owocami jako nagrody do konkursów. Koniecznie trzeba  przyjść - być może to właśnie TY wygrasz te cenne i zdrowe nagrody? 

Przyjdźcie Zapraszamy - często jako konsumenci zapominamy o wspieraniu regionalnych przedsiębiorców i producentów. Robiąc zakupy na Giełdzie Kaliskiej wspieramy właśnie lokalnych rolników i sadowników.

 


Giełda Kaliska Sp. z o.o.
ul. Braci Gillerów 2-16
62-800 Kalisz

Telefony

Dział Administracyjno - Handlowy
tel. 62 766 59 79
tel. 695 347 423
fax: 62 766 70 42

Dział Księgowości
tel. 62 766 59 79

Obsługa Giełdy
tel. 62 766 70 39
tel. 537 553 396

GIEŁDA SAMOCHODOWA - rezerwacja miejsc na placu
tel. 609 760 000

https://gieldakaliska.pl/


*Karty

- co godzinę będzie rozdanych 5 kart wjazdowych umożliwiających wjazd na teren Giełdy, gdzie odbywa się giełda owocowo-warzywna

- na karcie znajduje się 10 wjazdów do wykorzystania w ciągu roku 2022

- kartę trzeba aktywować w biurze Giełdy Kaliskiej czynnym od pon-pt od 7-15

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ