Konkursy

Filmowy Poranek z Kinem Helios - Wyniki Konkursu!

2021-08-07 16:30:00 Kino Helios

Już w niedzielę 8 sierpnia, o godzinie 10:30 Kino Helios zaprasza najmłodszych kinomanów na Filmowy Poranek z seansem "44 Koty cz.5". Dla naszych czytelników Kino Helios przygotowało bilety na to wydarzenie do wygrania w konkursie!

HELIOS
HELIOS

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół - Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami.

Link do wydarzenia i bilety na stronie Kina Helios: https://www.helios.pl/40,Kalisz/BazaFilmow/Szczegoly/film/20977/FILMOWE-PORANKI%3A-44-Koty--cz--5

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!!

Poprawna odpowiedź na pytanie: Piosenki z jakiego festiwalu piosenki dziecięcej są wykorzystywane w poszczególnych odcinkach serialu 44 koty? brzmi: W serialu "44 koty" wykorzystywane są piosenki z festiwalu Zecchino d’Oro.

5 podwójnych zaproszeń na Filmowy Poranek w Kinie Helios - na 8 sierpnia, godzina 10:30 zdobywają: Klaudia Waszak, Jacek Baraniak, Lidia Nasiadek, Tomasz Bartczak, Agnieszka Hęś.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ