FB Antczak rozbuduje salon Audi Volkswagen Ignaszak

2015-04-03 12:04:00 redakcja

Na przełomie kwietnia i maja rozpocznie się rozbudowa salonu Audi Volkswagen Ignaszak położonego przy Al. Wojska Polskiego 5 w Kaliszu. Dzięki inwestycji obiekt powiększy się m.in. o serwis samochodowy i stację kontroli pojazdów. Generalnym wykonawcą projektu jest FB Antczak. Zakończenie prac planowane jest na IV kwartał 2015 roku.

Salon Ignaszak
Salon Ignaszak

W ramach gruntownej przebudowy kompleksu Audi Volkswagen Ignaszak powstanie: punkt przyjęć aut na serwis, stacja kontroli pojazdów, lakiernia samochodowa z blacharnią, myjnia oraz przestrzeń socjalno – biurowa. Najważniejsze prace skupią się na powiększeniu już istniejącego budynku warsztatowego z 600 mkw. do blisko 1100 mkw. Wspomniana stacja kontroli pojazdów z pomieszczeniami do obsługi klienta zajmie dodatkowo powierzchnię 125 mkw., a zaplecze socjalno-biurowe – około 165 mkw.

Rozbudowa salonu Audi Volkswagen Ignaszak ma na celu rozszerzenie funkcji i maksymalizację wydajności obecnego obiektu w ramach powierzchni dostępnej na działce inwestora. Dzięki przebudowie znacznie poszerzy się zakres wykonywanych usług. Ze względu na zmiany funkcjonalne i utworzenie pomieszczeń obsługi klienta poprawi się także standard i szybkość obsługi.

Tradycja, wieloletnie doświadczenie i wysoki standard obsługi klienta sprawiły, że marka Ignaszak ma nie tylko silną pozycję w Kaliszu, ale także w całej Wielkopolsce. Jesteśmy dumni, że możemy wesprzeć firmę na kluczowym etapie jej rozwoju, dostosowując obiekt do rozszerzonego zakresu działalności. Inwestycja jest obecnie na etapie przygotowywania projektów wykonawczych i terenu budowy. Realizacja rozbudowy salonu potrwa maksymalnie do siedmiu miesięcy – komentuje Maciej Garbowicz, Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży FB Antczak.


FB ANTCZAK specjalizuje się w budowie wysokiej jakości obiektów biurowych, użyteczności publicznej, domów i mieszkań, a także hal przemysłowo-magazynowych. Firma od ponad 30 lat realizuje liczne inwestycje w różnych regionach Polski. Za swoją działalność firma FB Antczak była wielokrotnie doceniana w konkursach branżowych. W 2011 roku została ponownie nagrodzona przez dziennik Puls Biznesu tytułem Gazeli Biznesu, a w styczniu 2012 roku została laureatem prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa. Firma posiada także certyfikaty: Wiarygodności Biznesowej, Solidnej Firmy, Przedsiębiorstwa Fair Play oraz Certyfikat Dewelopera. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ