Kultura

„Dziewiątka” artystycznie

2019-08-13 13:00:00 Publiczne Przedszkole nr 9 w Kaliszu

Sierpień zapowiada się bardzo interesująco w Publicznym Przedszkolu nr 9 w Kaliszu.

Wakacyjny harmonogram wypełniony został licznymi atrakcjami i niespodziankami dla najmłodszych. Wyjście do kina, galerii czy biblioteki to tylko niektóre z wydarzeń zaplanowanych na ten miesiąc. 

A sporo się już wydarzyło. Dyrektor placówki – Agnieszka Przybyłowska - przywitała wakacyjne grupy słodkim poczęstunkiem; aktorzy z Agencji Artystycznej „Blaszany Bębenek” wystawili teatrzyk pt.: „Piraci i wyspa skarbów”, który zachwycił dzieci. Przedszkole odwiedziła także przedstawicielka Straży Miejskiej w Kaliszu, która przeprowadziła zajęcia edukacyjne „Mały opiekun psa”.

Dobra zabawa będzie towarzyszyć dzieciom cały miesiąc, aby we wrześniu mogły wypoczęte i radosne rozpocząć nowy rok szkolny.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować