Kultura

„Dziewiątka” artystycznie

2019-08-13 13:00:00 Publiczne Przedszkole nr 9 w Kaliszu

Sierpień zapowiada się bardzo interesująco w Publicznym Przedszkolu nr 9 w Kaliszu.

Wakacyjny harmonogram wypełniony został licznymi atrakcjami i niespodziankami dla najmłodszych. Wyjście do kina, galerii czy biblioteki to tylko niektóre z wydarzeń zaplanowanych na ten miesiąc. 

A sporo się już wydarzyło. Dyrektor placówki – Agnieszka Przybyłowska - przywitała wakacyjne grupy słodkim poczęstunkiem; aktorzy z Agencji Artystycznej „Blaszany Bębenek” wystawili teatrzyk pt.: „Piraci i wyspa skarbów”, który zachwycił dzieci. Przedszkole odwiedziła także przedstawicielka Straży Miejskiej w Kaliszu, która przeprowadziła zajęcia edukacyjne „Mały opiekun psa”.

Dobra zabawa będzie towarzyszyć dzieciom cały miesiąc, aby we wrześniu mogły wypoczęte i radosne rozpocząć nowy rok szkolny.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ