Biznes

Dzień otwarty na osiedlu Botaniczna House - ANTCZAK Residential zaprasza do wyboru domu marzeń! [Zdjęcia]

2019-09-20 13:24:19 reklama@calisia.pl

ANTCZAK Residential zaprasza do obejrzenia domu pokazowego i terenu inwestycji Botaniczna House już 28 września w godzinach 9.00 -15.00.  Biuro sprzedaży przygotowało specjalne promocje!

fot. FB Antczak
fot. FB Antczak

Botaniczna House - To może być Twoje miejsce

Najnowsze osiedle domów jednorodzinnych w portfolio kaliskiego dewelopera nabiera kształtów. W tej chwili realizowanych jest 12 z 24 przewidzianych w tym etapie domów. Pierwsi mieszkańcy wykańczają swoje wnętrza i wprowadzają się na osiedle.

- W trakcie sobotniego spotkania odwiedzający osiedle mogą liczyć na specjalne promocje. Ci, którzy zdecydują się na zakup otrzymają nawet 30 000 zł rabatu

- zachęca Maciej Garbowicz, ANTCZAK Residential.

Botaniczna House - to może być Twoje miejsce!

W domu pokazowym będzie można zobaczyć, jakie rozwiązania funkcjonalne gwarantuje rozkład pomieszczeń, a z ekspertami Kebe Meble, którzy odpowiadali za jego wykończenie, porozmawiać o umeblowaniu wnętrz.

- Oferta Kebe Meble to gotowe pomysły na aranżacje wnętrz. W trakcie Dnia Otwartego Botaniczna House, będziemy inspirować i prezentować najnowsze trendy oraz kolekcje naszych producentów mebli, oświetlenia i dekoracji. Dla gości, którzy będą z nami w tym dniu przygotowaliśmy szereg niespodzianek: karty rabatowe na zakupy w naszym salonie, możliwość umówienia się na bezpłatne konsultacje z projektantem wnętrz oraz całą masę pomysłów i inspiracji wnętrzarskich. Nasza oferta to najlepsi polscy producenci mebli, ponad 30 producentów oświetlenia z całego świata oraz cała gama dodatków do wnętrz

- podkreśla Natalia Cicharska, Kebe Meble.

Dom od dewelopera to rozwiązanie, które ma wiele zalet

W polskich warunkach dom jest zwykle inwestycją na całe życie. Jego zakup wymaga z pewnością dużo większych przemyśleń niż mieszkania– klienci musza się dobrze zastanowić zarówno nad jego lokalizacją, projektem jak i wykonaniem. Zakup domów od deweloperów daje klientom zdecydowanie większy komfort i nie wymaga od nich tak dużego zaangażowania. Nie muszą się martwić o wybór fachowców, doprowadzenie mediów, czy zapewnienie ogrodzenia lub ochrony, dojazdu a i coraz częściej wykończenia.

Zaletą jest też możliwość realizacji własnego konceptu architektonicznego. Takie rozwiązanie łączy dwie ważne dla klientów kwestie. Z jednej pozwala skorzystać ze wszystkich zalet zakupu domu od dewelopera – m.in. gwarantuje pełną infrastrukturę i jakość wykonania. Z drugiej umożliwia dopasowanie projektu do indywidualnych potrzeb, upodobań i wyobrażeń.

Botaniczna House

Nowe osiedle domów jednorodzinnych, wykorzystujące swoje dotychczasowe doświadczenia firma FB ANTCZAK postanowiła stworzyć w Wojciechówce, tuż pod Kaliszem. Na wybór tego miejsca wpłynęło przede wszystkim dobre skomunikowanie tej lokalizacji z centrum miasta, ale także dostępność odpowiednio dużego terenu. Takiego, na którym można stworzyć kompleksowy projekt, z pełną infrastrukturą, który będzie stanowił odrębną całość.

Docelowo na 3 hektarach powstaną 44 domy realizowane w różnych konfiguracjach: wolnostojące, w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej.Projekty o powierzchni od 140 do 165 mkw przygotowano w komfortowym układzie funkcjonalnym. Co ważne oprócz przydomowych ogródków projekty posiadają także tarasy na piętrze.

W projekcie uwzględniono także garaż nawet z dwoma miejscami postojowymi, dodatkowe przestrzenie, jak garderobę, gabinet, pomieszczenie gospodarcze czy toaletę dla gości. Działki w inwestycji mają powierzchnię od 270 do 800 mkw. Wszystkie domy zostały zaprojektowane specjalnie dla ANTCZAK Residential przez firmę Konopski Projekt z Kalisza. To nowoczesne, modernistyczne bryły, gwarantujące optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ