Usługi

Drzymały 17 – rusza kolejna inwestycja mieszkaniowa Grupy Antczak w Poznaniu

2022-07-11 12:46:55 FB Antczak

44 mieszkania klasy premium wybuduje Grupa Antczak przy ul. Drzymały 17 na Sołaczu – jednej z najatrakcyjniejszych, najbardziej malowniczych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Poznania. Zakończenie inwestycji planowane jest w trzecim kwartale 2024 roku.

FB Antczak
FB Antczak
Przy ul. Drzymały 17 w Poznaniu Grupa Antczak rozpoczęła budowę kameralnego budynku mieszkalnego, który harmonijnie wpisze się w styl okolicznych willi. Inwestycja jest realizowana w sercu przedwojennej dzielnicy Sołacz i w bezpośrednim sąsiedztwie trzech parków – Sołackiego, Adama Wodziczki i Cytadeli, współtworzących jeden z najbardziej atrakcyjnych zielonych klinów Poznania.
 
SOL_kam_01_2K.jpg
 
Znakiem rozpoznawczym Drzymały 17 będzie elegancka architektura i zielone otoczenie. W pobliżu znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, alejki spacerowe oraz tereny rekreacyjne. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z rozwijanej przez lata infrastruktury edukacyjnej, handlowej i komunikacyjnej, w tym znajdujących się w pobliżu dwóch linii tramwajowych.
 

- W stolicy Wielkopolski realizujemy kolejną już, po osiedlu Ziębicka 14, inwestycję mieszkaniową. Tak jak w przypadku każdego projektu Grupy Antczak stawiamy na doskonałą lokalizację, pozwalającą łączyć uroki życia w mieście z komfortem życia wśród natury. Drzymały 17 doskonale wpisuje się w naszą ponad 40-letnią tradycję odpowiedzialnego, nastawionego na jakość budownictwa. Jestem przekonany, że będzie to wkrótce jeden z najbardziej prestiżowych i pożądanych adresów w Poznaniu - mówi Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

Drzymały 17 będzie mieć trzy kondygnacje naziemne oraz garaż podziemny. W budynku znajdą się 44 zróżnicowane lokale – od funkcjonalnych 27-metrowych mieszkań po przestronne apartamenty o powierzchni ponad 100 m kw. Na zielonym dachu budynku zostaną urządzone przestronne tarasy, z których rozciągać się będą widoki na spokojne willowe ulice i malownicze parki.
 
Niektóre z położonych na ostatnim piętrze apartamentów zostaną wzbogacone o wygodne antresole. Z kolei mieszkaniom zlokalizowanym na parterze towarzyszyć będą przydomowe ogródki. Mieszkańcy będą mogli korzystać z rowerowni oraz komórek lokatorskich. Deweloper zapewnia także możliwość indywidualnej adaptacji i wykończenia mieszkań pod klucz.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować